KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11584493
nr 1158 4493
Håkan Brunberg
(1905-1978), Finland
Akvarell, Landskap med gård, signerad, 15x20 cm
Håkan Brunberg, finländsk bildkonstnär född i Helsingfors 1905, död 1978.
måndag 29 januari 2018
kl 19:58:56
Håkan Brunberg
Läs mer om Håkan Brunberg